Szablon listu do Świętego Mikołaja - tyfranbox

Szablon listu do Świętego Mikołaja

Print Friendly, PDF & Email
list do Świętego Mikołaja

Czas mija nieubłaganie już mamy koniec października, teraz tylko Wszystkich Świętych i na sklepowych wystawach lawinowo pojawią się dekoracje świąteczne. Z resztą w niektórych sklepach już są !

Jak dla mnie na przygotowywania świąteczne jest jeszcze trochę za wcześnie, zazwyczaj zaczynam je na początku grudnia. W tej kwestii robię tylko jeden wyjątek -prezenty, ale prezenty nie byle jakie, prezenty dla dzieci. Jak to z dziećmi bywa, nigdy nie wiadomo co wymyślą i czasami zdobycie zabawki, (nawet w dzisiejszym konsumpcyjnym świecie), nie jest wcale takie łatwe. Dlatego już na początku listopada siadamy wszyscy wspólnie i piszemy listy do Mikołaja. Dzięki temu mam prawie miesiąc czasu na zakup wymarzonych zabawek i rozplanowanie świątecznych zakupów.

Tradycyjnie, jak co roku drukujemy gotowe listy szablonów, wypełniamy je, umieszczamy na parapecie a Mikołaj listy odbiera.

Jeżeli również chcecie zastosować podobną metodę poniżej umieszczam kilka gotowych do wydruków szablonów listów do Mikołaja dla starszych już umiejących pisać dzieci i maluszków, które swoje potrzeby wyrażają w formie graficznej.


Szablon list do Mikołaja do pobrania za darmo:


list do mikołaja czerwony

Szablon List do Świętego Mikołaja czerwony


list do mikołaja zielony

Szablon List do Świętego Mikołaja zielony


szablon listu do Mikołaja gwiazdki

Szablon List do Świętego Mikołaja gwiazdki


szablon listu do mikołaja dla małych dzieci

Szablon List do Świętego Mikołaja gwiazdki dla małych dzieci


  • tyfranbox © 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  • Szablon do użytku prywatnego zabrania się kopiowania i umieszczania na innych stronach oraz używania w celach komercyjnych.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *